Çerkezköy Kuzey Marmara Oto Çekici

Kuzey Marmara Oto Çekici

Firma olarak sizlere en iyi hizmeti vermek adına alanında uzman ekip arkadaşları ile yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Kuzey Marmara oto çekici son teknolojik gelişmeleri işimize entegre ederek güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için profesyonel kişilerle çalışmakta bu sektörün en iyi olmak konusunda iddialıyız.

Kuzey Marmara Oto Çekici Hizmetlerimiz Nelerdir?

Kuzey Marmara oto çekici firmamızda siz değerli müşterilerimizin yeni aldıkları, trafik seyir halinde iken arıza yapan araçları ve de kaza sonucu hasar gören araçlarını güvenli bir konuma taşımak için hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz içinde aracın taşınması esnasında kazaya uğraması durumunda araç sahibinin maddi zararının sağlanması için sigorta hizmeti de yer almaktadır.

Kuzey Marmara Oto Çekici Fiyatları

Araç çekme konusunda uzman firmamız hasarsız bir şekilde araçlarınızı ulaşacağı yere en hızlı ve en iyi şekilde teslim etmektedir. Oto çekme fiyatları belirlenirken aracın modeli, gideceği iki konum arası mesafe ve aracın büyüklüğü esas alınarak siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyat çıkarılır.

Araçlarına sigorta işlemi yaptırmak isteyen müşterilerimize yine piyasa eş değeri bir fiyat çıkararak Kuzey Marmara oto çekici firması olarak daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir politika takip ederiz.

Kuzey Marmara Oto Çekici Çalışma Saatleri

Araçlarınızın ne zaman ve nerede arıza vereceğini bilemeyiz bunun için yedi gün yirmi dört siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet verebilmek adına hazır ekiplerimiz mevcuttur. Kuzey Marmara oto çekici olarak firmamıza whatsapp üzerinden ya da sitemizde yer alan irtibat telefonlarımız üzerinden ulaşabilir bize mevcut konum bilgilerinizi verebilirsiniz.

Firmamızda talep oluşturmanız halinde en kısa sürede mevcut konumunuza ulaşıp sigorta işlemlerinin gerçekleştirilmesinin ardından araç taşıma hizmetlerine başlanır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara silivri oto çekici