Çerkezköy Oto Kurtarma

Çerkezköy Oto Kurtarma

Ticaret ve sanayi anlamında aktif olan Çerkezköy bu yoğunluk için sürekli bir araç trafiği içerisinde yer alır. Ağır taşıtlar, yük kamyonları ve seyahat amaçlı hareket halinde olan aile arabaları bu akışın ana materyalleri olurken çerkezköy oto kurtarma talepleri de sürekli bu akışın içerisinde yer alır.

Oto Kurtarma Servisi

Teknolojik gelişmelerin tamamında ayrıca bakım, onarım, yedek parça, kontrol gibi alt kollar da gerekir. Bu nedenler araçlar gerektiğinde bu hizmetleri alabilmelidir. Bu hizmetlerin merkezi olarak bilinen oto bakım ve tamir atölyeleri aynı zamanda yollarda kalan araçların çekimini de yapar.

Yolda Kalan Araç Sorunları

İster ticari ister kişisel araçlar uzun ya da kısa mesafelerde zamansız sorun çıkarır ve trafiği altüst edebilir. Sorun yerinde müdahale ile çözüle bildiği gibi bazen aracın en yakın tamir firmasına çekilmesi gerekir. Bu durumda s.o.s çağrısı alan çerkezköy oto kurtarma kısa zamanda olay yerine intikal eder.

Yolda kalan araç sorunları;

  • Tekerleğin parçalanması
  • Motor kayışının kopması
  • Motor parçalarında kırılma
  • Şanzuman sorunları gibi nedenlere bağlı gelişir. Sorun ne olursa olsun araç nerede olursa olsun Çerkezköy bölge trafiğindeki tüm araçlara hizmet verir.
  • Karda mahsur kalma
  • Uçurum, dere yatağı ve düz alanda mahsur kalma veya kaza sonrası alandan araç kurtarma

Trafikten Çekilecek Araçlar

Oto kurtarma hizmeti veren firmalardan olan Çerkezköy firması Emniyet Trafik şubesi ile de anlaşmalı olup;

  • Kaza yapıp hasar gören araçları
  • Trafikte yanlış yere park eden araçları da alır.

Profesyonel hizmet anlayışı ile alanında uzman ekip ve ekipman ile çalışır. İş disiplinine öncelik veren firma 7/24 hizmet anlayışı ile çalışır.

Oto Kurtarma Tarifesi

Dünya kriterlerinde deneyim ve bilgiye hizmet veren firma yolları ve araç sorunlarını sorun etmeden gelen ihbarları değerlendirir. İletişim anında alınacak kısa ve kesin bilgiler ışığında olay yerine intikal eder. Olay yerine intikal etmeden evvel ilgili kişiye oto kurtarma tarifesi hakkında net ücret söyler. Tamamen yasal çerçevede hareket eden firma yaptığı işlemi faturalandırır. Tarife ücretinde mesafe baz alınır.

Gece gündüz ve mevsim şartlarının her halinde hizmeti görev bilen firma kurtarıcı araçları aynı anda bir kaç olaya müdahale edecek kapasitededir. Aracı yolda kalanlar dert etmesin Tekirdağ’dan tüm Trakya da çekici hizmetlerinde güvenli hizmet veren tek firma iletişim bilgilerine arama motorlarından ulaşmak yeterli olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara