Çerkezköy Tekirdağ Oto Çekici

Çerkezköy Tekirdağ Oto Çekici

Herhangi bir nedenden dolayı çalışmayan ya da yolda kalan araçları başka bir noktaya nakliye etmek adına gerçekleştirilen oto çekici hizmetleri profesyonel kişiler tarafından ve %100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştiriliyor. Zor durumda kalan sürücüler için çok önemli bir yere sahip olan oto çekici hizmetlerinde modern teknikler ve ekipmanlar tercih edilir.

Güvenilir Oto Çekici Hizmeti

Hayatımızı önemli ölçüde kolaylaştıran araçlar herhangi bir arıza durumunda da bizi ciddi bir sıkıntıya sokmaktadır. Özellikle seyir halindeyken yolda kalan araçlar sürücülere büyük bir zorluk çıkarmaktadır. Böyle durumlarda günün hangi saati olursa olsun oto çekici çağırabilir ve bulunduğunuz zor durumdan en kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Çerkezköy Tekirdağ oto çekici firması kullandığı başarılı teknikler ve sahip olduğu sorumluluk duygusu ile araçlarınıza hiçbir zarar vermeden dilediğiniz en yakın noktaya taşımaktadır.

Oto Çekici Hizmetlerinden Yararlanabileceğiniz Durumlar

Oto çekici firmalarının hizmet alanları son derece geniştir. Birçok farklı nedenle oto çekici hizmetlerine ihtiyaç duyulabiliyor.

Oto çekici hizmetlerinden yararlanabileceğiniz durumlar şunlardır;

  • Aracınızın kazaya karışması ve hareket edemeyecek hale gelmesi
  • Yolda arasın lastiğinin patlaması
  • Aracın anahtarına ulaşılamaması ya da anahtarın kaybolması
  • Aracın yakıtının bitmesi

Böyle durumlarda hiç vakit kaybetmeden oto çekici talebinde bulunabilirsiniz. Bulunduğunuz nokta ne kadar uzakta olursa olsun çekici ekibi zaman kaybetmeden bulunduğunuz noktaya erişim sağlayarak aracın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Kesintisiz Oto Çekici Hizmeti

Oto çekici hizmetleri sürücülerin mağduriyetini ortadan kaldırmak için 7/24 hiç durmadan gerçekleştirilmektedir. Her zaman çözüm odaklı hareket ede oto çekici firmaları zamandan tasarruf etmeniz adına işini titiz bir şekilde yürütür.

Deneyimli personelle ve teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirilen oto çekici hizmetleri bu nedenle son derece güvenilirdir. Her aracın durumuna ve bütünlüğüne uygun ekipmanların kullandığı oto çekici hizmetlerinde araçlarınızın güvenli bir biçimde en yakın tamir servisine ulaştırılması sağlanır.

Oto Çekici Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sigorta teminatında oto çekici hizmeti dahil edilmiş olan sürücüler çekici hizmetlerinden ücret ödemeden yararlanma olanağına sahiptirler. Bunun dışında oto çekici hizmetlerinde fiyat belirlenirken göz önünde bulundurulan bazı durumlar vardır. Bunlardan ilki aracın durumunun ne olduğudur.

Taşınması zor bir duruma gelmiş olan araç için farklı fiyat tarifesi uygulanır. Bunun dışında aracın ne kadar mesafede olduğu da fiyatın belirlenmesinde dikkate alınan unsurlar arasındadır. Son olarak aracın ulaştırılacağı noktanın mesafesi de hesaplanarak bir fiyat belirlenmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara