Çerkezköy Velimeşe Oto Çekici

Çerkezköy Velimeşe Oto Çekici

Sürüş sırasında bir kaza yaşayabilir veya teknik sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu ve benzeri olumsuz hallerde dakikalarca beklemenizin yerine çekici çağırabilirsiniz. Araç çekmek için pek çok seçenek bulunsa da geceleri çok fazla çekici bulunmuyor.

Çerkezköy velimeşe oto çekici profesyonel ekipleri sayesinde size en yakın oto kurtarma ve çekici firmasıdır. Günün her saatinde hizmetinizdeyiz. Tam donanımlı vasıtalarımız ve tecrübeli ekibimiz ile güvenilir hizmet vermekteyiz.

Yol Yardımı Hizmetleri Nelerdir?

Oto kurtarma ve çekici hizmetleri ile sağlanan destek hizmetleri zor durumlarda karşılaşabileceğiniz farklı problemler için her daim destek fırsatı bulunmaktadır. Halihazırda mevcut olan hizmetler;

  • Arıza ve kaza durumlarında çekici hizmeti,
  • Patlak ve yedek lastik olmaması,
  • Yakıt eksikliği olduğunda, yakıt ikmali durumunda lastiği değiştirmek
  • Yetkili çilingir servisinin ulaştırılması gibi araç anahtarının kaybolması ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Bazen araçlarda ciddi bir arıza veya kaza olursa, sigortanız kapsamında size daha yüksek bir indirimle yol yardım hizmeti sunulabilir. Örneğin bu durumda araç kiralama hizmeti sunulabilir.

Oto Çekici Ne İşe Yarar?

Aracınız uzaktan çalışmazsa, acil nakliye hizmeti veya seyahat hizmeti alabilir ya da aracın yedek parçalarını teslim ettirebilir. Genellikle sigorta tarafından verilen bu hizmet ile çekici bedelini ödeyerek aracı istediğiniz yere teslim etme konusunda güvenilir yardım alırsınız.

Çerkezköy Velimeşe Oto Çekici Her Zaman Yanınızda

Günümüzde araç ve servis firmaları genellikle kendi bünyelerinde oluşturdukları ekipler sayesinde araç kurtarma hizmeti vermektedirler. Aracın bulunduğu yere gelen ekip aynı zamanda çekiciyi yanında bulundurmak ve örneğin aracın bir anda lastiğinin patlaması, yakıtının bitmesi veya araçta ufak bir arıza olması gibi durumlarda sizi hızlı bir şekilde hizmetini sunacaktır. Araç ve onarım yerinde yapılabilir.

Deneyim Ve Uzmanlık

Araba kurtarmak deneyim ve uzmanlık gerektirir. Çerkezköy velimeşe oto çekici firması olarak çok uzun süredir bölgeye hizmet vermekteyiz. Gayemiz sadece araçlar için değil, sürücüler için de sağlam ve kaliteli hizmet sunmaktır. Araçlar düz bir noktadan kaldırılarak bir çekiciye yüklenip taşınır. Çerkezköy velimeşe oto çekici ekipleri olarak tüm çekicilerimiz donanımlıdır. Bu, aracınızı zor koşullarda kurtaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara